top of page

İADE / DEĞİŞİM / KULLANIM ŞARTLARI

ÜRÜNLERDE İADE SÜRESİ NEDİR?
Web sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz ürünlerin kullanılmamış ve deforme olmamış şartıyla iade ve değişim süresi fatura tarihinden itibaren 7 gündür.

Satın almış olduğunuz ürünlerin kullanılmamış ve deforme olmamış şartıyla iade süresi teslim tarihinden itibaren "7 GÜN" dür. Bu süreyi aşan talepler kabul edilemeyecek ve ürünler karşı ödemeli olarak tarafınıza geri gönderilecektir. 

 

SATIN ALDIĞIM ÜRÜNÜN BEDENİNİ VEYA FARKLI BİR ÜRÜNLE DEĞİŞİMİNİ YAPABİLİYOR MUYUM?

Ürün ya da beden değişimi yapılmamaktadır. Değişim yapmak istediğiniz beden ya da ürünü web sitemizden yeniden satın alabilir ve elinizde bulunan ürünü iade olarak gönderim sağlayabilirsiniz. Bu şekilde işlemleriniz daha hızlı gerçekleşmiş olacaktır.

 

İADE İŞLEMİ NASIL YAPABİLİRİM?

Üye girişi yaparak "Hesabım" bölümünden "İade Taleplerim"i seçerek "Talep Oluştur" seçeneği ile iade etmek istediğiniz ürünün/ürünlerin Sipariş Numarasını yazın ve ilerleye tıklayın. İade süreçleri ile alakalı mevcut mailinize 1-4 iş günü içinde dönüş sağlanacaktır.

 

İADE İŞLEMİNDE KARGO ÜCRETİ ÖDEYECEK MİYİM?

İade kargo ücretleri firmamız tarafından karşılanmamaktadır. 

Ürünlerin size ulaşması amacıyla ödediğiniz Kargo Ücreti ve Kapıda Ödemeli siparişlerinizde tahsil edilen Kargo ve Kapıda Ödeme Hizmet Bedeli iade edilmemektedir.

Önemli: Teslim alınmayan gönderiler için kargo ücreti gönderim ve tarafımıza ulaşması olarak iki ayrı kargo ücreti tahsil edilmektedir.

 

SİPARİŞİMİN KARGO PAKETİNİN DIŞI DEFORME OLMUŞ VE ÜRÜN VE ÜRÜNLER ZARAR GÖRMÜŞ NE YAPMALIYIM?
Siparişiniz kargo görevlisi tarafından adresinize ulaştırıldığında, ürünü teslim almadan önce mutlaka dış pakette hasar kontrolü yapılarak ve herhangi bir hasar gördüğünüz anda "Durum Tespit Tutanağı" talep edilmesi gerekmektedir.

 

İADE TUTARI HESABIMA NE ZAMAN GEÇER?

İade işlemleriniz başarılı şekilde sağlanması için ürün/ürünler tarafımıza eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. İadeniz tarafımıza ulaştıktan 1-3 iş günü içerisinde kalite kontrol aşamasından geçmektedir.
Siparişinizi sitemiz üzerinden kart (İyzico güvenli ödeme yöntemi) ile sağlamanız halinde iade sürenizin alışveriş yapmış olduğunuz kart bilgilerinize iletildiğine dair SMS ile bilgilendirme sağlanmaktadır.
Kartınıza yansıma süresi bankalara göre değişkenlik göstermekte olup, ortalama süre 3-14 iş günüdür.

 

İPTAL & İADE

İade işlemlerinde tarafınıza teslim edildikten sonra 7 iş günü içerisinde tarafımıza ulaştırılması gerekmektedir.

Kargo ve çıkabilecek gümrük ücretleri iade işlemlerinde tarafınıza ait olacaktır.

TÜM İADE  VE DEĞİŞİM İŞLEMLERİNDE FATURA İBRAZI ZORUNLUDUR.

bottom of page